Mango chutney halloumi op naan

Ik ben dol op eten met pit en het maakt me niet uit of dit bij het ontbijt, de lunch of het avondeten is. Deze naan met halloumi en mango chutney vind ik een ideale lunch, maar kan ook als makkelijke avondmaaltijd.
Mango chutney halloumi op naan

Deze mango chutney halloumi op naan met avocado en gebakken ei is een heerlijk hartige maaltijd die snel op tafel staat. De combinatie van goudbruin gebakken halloumi met zoete mango chutney zorgt voor een perfecte balans. Geserveerd op warm naanbrood wordt het een rijk en vullend gerecht. Ideaal voor lunch of een snelle avondmaaltijd.

Halloumi is een fantastische kaas om te bakken. Hij krijgt een knapperig korstje terwijl hij vanbinnen stevig en sappig blijft. Door de mango chutney kort mee te bakken ontstaat een licht plakkerige, zoet-hartige glaze die perfect past bij de zoute kaas. Samen met een zacht gebakken ei en verse toppings zoals koriander en bosui ontstaat een broodje dat vol smaak zit.

Deze mango chutney halloumi op naan is niet alleen makkelijk te maken, maar ook perfect als vegetarisch comfort food. Met een paar simpele ingrediënten zet je een gerecht op tafel dat voelt als streetfood!

Mango chutney halloumi op naan
Pin recept
Print
Laat je review achter!

Mango chutney halloumi op naan

Mango chutney halloumi op naan

Ingrediënten

  • 2 naans
  • 1 blok halloumi in plakken gesneden
  • 3 el mango chutney
  • 1 avocado
  • 2 eieren
  • verse koriander
  • bosui olie

Instructies

  • Bereid de naan zoals op de verpakking vermeld staat.
  • Verhit een el olie in een koekenpan en bak de halloumi aan beide kanten aan tot dit goudbruin is. Let op, er komt altijd eerst veel vocht vrij maar als dit eenmaal verdampt is verkleurt halloumi snel. Voeg wanneer de halloumi goudbruin is de mango chutney toe en meng door. Zet opzij.
  • Verhit wat olie in een pan en bak de 2 eieren.
  • Prak de avocado op de naan (een halve avocado per naan). Verdeel de halloumi over de avocado, dan een gebakken ei (breng op smaak met peper en zout) en garneer met de koriander, bosui en optioneel wat extra mango chutney.

Benieuwd naar een video van hoe ik dit gerecht maak? Die heb ik hier gedeeld op mijn Instagram account. 

Claudia’s favoriete keuken­producten

Nu bij Bol.com

Caesar clubsandwich

Caesar clubsandwich

Boursin eiersalade op brioche

Boursin eiersalade op brioche

Club sandwich met pittige eiersalade

Club sandwich met pittige eiersalade

Bonus menu week 18

Bonus menu week 18

Ik heb zin in

Deel deze post