Op zoek naar een fantastische borreltip die super snel klaar is? Deze gebakken Boursin met hot honey en walnoten wordt een hit op de borreltafel! De hot honey maken we zelf , al kan je deze wel op sommige plekken kopen, maar het is nog niet super goed verkrijgbaar.

Gebakken Boursin

De Boursin bak je in de verpakking af in de oven. Dit hoeft maar een paar minuten, want je verwarmt het eigenlijk alleen maar zodat het goed te dippen is.

De hot honey maken we een hele pot van, deze kan je later nog gebruiken voor andere dingen. Denk aan deze kipsandwich!

Gebakken Boursin met hot honey en walnoten

Gebakken Boursin met hot honey en walnoten

Gebakken Boursin met hot honey en walnoten
Bereidingstijd30 minuten
Totale tijd30 minuten

Ingrediënten

  • 1 kuipje Boursin Knoflook & Fijne kruiden a 150 gram
  • 150 ml honing (voor een potje vol)
  • 1 el chilivlokken
  • 2 tl tabasco
  • 1 tl appelciderazijn
  • 25 gram walnoten, grof gehakt
  • Toastjes/stokbrood om bij te serveren

Instructies

  • Verwarm de oven voor op 180 graden.
  • Schenk de honing in een steelpan en breng aan de kook. Voeg zodra het kookt de chili vlokken, tabasco en azijn toe en haal van het fornuis. Schenk over in een pot.
  • Haal de Boursin uit de verpakking maar laat in het zilverfolie zitten. Prik de Boursin in meteen vork, verdeel hier een flinke el hot honey overheen en de walnoten.
  • Bak 10 minuten af in de oven, tot de Boursin zacht is. Serveer direct met toastjes of stokbrood.