Klop de gecondenseerde melk met het water op. Voeg de puddingmix toe en meng 2 minuten door. Dek af en laat een uurtje opstijven in de koelkast.
Klop dan de slagroom op en vouw hier de pudding doorheen. Voeg de pudding in etappes toe zodat je niet de lucht uit de slagroom klopt.
Verdeel 1/4 van de koekjes onderin je schaal. Je kunt de koekjes wat verkruimelen maar ik hou zelf van nog wat bite en het hoeft voor mij niet helemaal zacht te zijn, dus ik heb ze heel gehouden. Snij een banaan in plakjes en verdeel over de koekjes, verdeel dan 1/3 van de pudding hieroverheen.
Herhaal dit nog twee keer en eindig met een laag koekjes. Laat de laatste banaan nu achterwege want de pudding moet nog 4 tot 8 uur opstijven in de koelkast en banaan wordt snel bruin.
Snij vlak voor het opdienen de laatste banaan in plakjes en verdeel bovenop.
Je kunt dit 2 tot 3 dagen in de koelkast bewaren maar houd er rekening mee dat de banaan dus bruin wordt.